Kontroller

Hirdetés feladója: Career Oppurtinities
Munkavégzés helye: Téglás (Hajdú-Bihar megye)
Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 25.
Várható kezdés: 2020. szeptember 30.

A több, mint 60 éves múlttal rendelkező, 100% magyar tulajdonban lévő HAJDU Hajdúsági Zrt. Magyarország legnagyobb háztartási készülék- és hőtechnikai termék gyártója. Cégünk termékpalettájából komplett melegvíz előállítási és fűtési rendszerek állíthatók össze. A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. a megújuló energiát hasznosító termékek gyártására és forgalmazására teszi a hangsúlyt. A szolár rendszerek, puffertárolók, hőszivattyús forróvíztárolók és indirekt tárolók, kondenzációs gáz- és vegyestüzelésű kazánok mellett még a hagyományos készülékek is országszerte kaphatóak, úgymint a villany- és gázüzemű bojlerek, elektromos kis vízmelegítők, mosógépek, háztartási centrifugák.

Elvárások a jelölttel szemben

Egyetemi szintű közgazdasági végzettség.
Angol nyelvtudás.
Számítógépes felhasználói szintű ismeret.
Kontrolling vagy vezetői számvitel területén szerzett gyakorlat előnyt jelent.
Mérlegképes könyvelői oklevél előnyt jelent.
Számítógépes vállalatirányítási rendszerismeret előnyt jelent.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol -

Előnyt jelent

Feladatok

Az éves tervek, előrejelzések összeállításában, készítésük koordinálásában aktív részvétel.
A tervezés és tényadatgyűjtéssel kapcsolatos információs rendszer működtetése, fejlesztése.
A társaság működésével kapcsolatos elemzési feladatok végzése.
Kontrolling riportok készítése havonta.

kapcsolat: mngbb21@gmail.com