Irodavezető

Hirdetés feladója: Career Oppurtinities
Munkavégzés helye: Tatabánya (Komárom-Esztergom megye)
Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 30.
Várható kezdés: 2020. október 05.

Elvárások a jelölttel szemben

- Felsőfokú angol és/vagy francia tárgyalóképes nyelvtudás.
- Min. középfokú vagy felsőfokú végzettség.
- Nagyfokú precizitás, önállóság és üzleti szemlélet.
- Kiemelt kommunikációs képesség szóban és írásban.
- Kiváló szervezőkészség.
- Jó kapcsolatteremtő, lényeglátó-, problémamegoldó képesség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban
  • Francia - Felsőfok, szóban és írásban

Feladatok

 A cégvezetés munkájának hatékony és teljes körű támogatása.
- Megbeszélések, találkozók szervezése, az ezekhez szükséges információk és dokumentáció biztosítása.
- Érkező vendégek és beérkező telefonok fogadása, klasszikus asszisztensi feladatok ellátása.
- Dokumentumok előkészítése, nyilvántartások, iktatások kezelése, nyomon követése.
- Az üzleti naptár vezetése, határidők nyomon követése. Levelezések önálló lebonyolítása, különböző szakmai anyagok előkészítése, elkészítése.
- Társosztályokkal való együttműködés, HR tevékenységek

mngbb21@gmail.com