Piackutató

Hirdetés feladója: Career Oppurtinities
Munkavégzés helye: Budapest V. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 05.
Várható kezdés: 2020. október 12.

A Kantar Hoffmann a piackutatás területén átfogó, kifinomult és nemzetközileg elismert megoldásokat nyújt. A cég jelen formájában 2011 januárja óta működik , a két évtizedes múltra visszatekintő elődcégek, a Research International Hoffmann és a TNS Hungary házasodásának eredményeként. A cég legfontosabb tőkéje az a tapasztalt és szaktudás, amelyet a magyar és nemzetközi piacok kutatása során, mintegy 8000 projekt tapasztalataiból merítve összegyűjtöttünk. Nehéz olyan termékcsoportot, kategóriát vagy iparágat találni, amit ne kutattunk volna már korábban. Célunk, hogy ezt a tapasztalatot ügyfeleink üzleti sikereinek szolgálatába állítsuk, döntéshozatalukat segítve minden területen.

Elvárások a jelölttel szemben

Folyékony angol nyelvtudás
Közgazdasági vagy társadalomtudományi végzettség
Legalább 3 éves gyakorlat piackutatásban
Releváns projektvezetési tapasztalat
Az SPSS, Power Point, Word és Excel felhasználói szintű ismerete

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Feladatok

A kutatások felépítésének kialakítása
Kutatások kérdőíveinek elkészítése
Kutatási projektek folyamatának menedzselése (projekt-adminisztráció, adatfelvételi csapattal való kapcsolattartás, egyeztetés)
A megbízókkal való kapcsolattartás
A kutatás eredményeinek feldolgozása, elemzése
Prezentációs riportok elkészítése, prezentálása

kapcsolat: mngbb21@gmail.com