Általános ügyek munkatárs

Hirdetés feladója: Career Oppurtinities
Munkavégzés helye: Komárom (Komárom-Esztergom megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 09.
Várható kezdés: 2020. október 15.

Az SKBH az SK Group tagja, amely Dél-Korea második legnagyobb vállalata és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez. Az SKBH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója, EV-akkumulátorgyárunk pedig 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdte meg működését. A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre ugyanúgy szükségünk van, mint gyári munkaerőre, hogy együtt építsük tovább az SK Group több mint harmincéves sikerét.

Elvárások a jelölttel szemben

kommunikációképes angol nyelvtudás
magas stressztűrési képesség és szervezési készség
Képzettség
Középiskola
Tapasztalat ebben a szakmában
1-3 év

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Ívó-és öblítő víz, catering meglétének figyelése, szükség szerint rendelés, a keletkező számlák feldolgozása
Munkaruha készlet figyelés, utánrendelés, új belépőknek való kiosztás, időszakos leltár
Névkártyák rendelése, ennek teljes adminisztrációja
Céges étkeztetés koordinálása, létszámok figyelése, kommunikáció az alvállalkozóval, számlák e-approval-ban való indítása
Reptéri fuvarok szervezése, hotel foglalások, számlák, bérautók
Más alvállakozók tevékenységének ellenőrzése -takarító szolgáltatás (munkalapok, számlák)
Tárgyi eszköz leltár ill. közremüködés

kapcsolat: mngbb21@gmail.com