Junior Qlik fejlesztő

Hirdetés feladója: Career Oppurtinities
Munkavégzés helye: Pécs (Baranya megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 15.
Várható kezdés: 2020. október 19.

A Qlik fejlesztő szerepe a vállalatban az, hogy szoftver használatával és elemzésekkel segítse a vállalati működés hatékonyságát. Nem ismeretlen számára a programozás, valamint analitikus gondolkodásával képes megérteni és elemezni az adatokat, grafikonokat, csak úgy mint az üzlet működését.

Elvárások a jelölttel szemben

Angol |Haladó |Szükséges
Erős numerikus és analitikus készségek, részletekre való odafigyelés |Haladó
DATABASE - MySQL |Kezdő
DATABASE - PostgreSQL |Kezdő
Adatvizualizációs és technológiai prezentációkban szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Feladatok

üzleti igények megértése, felmérése;
kreatív megoldások előkészítése a felmerülő üzleti kérdésekre;
reportok és dashboardok elkészítése;
szoros együttműködés az angol partnereinkkel

kapcsolat: mngbb21@gmail.com