Számviteli ügyintéző

Hirdetés feladója: Career Oppurtinities
Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 15.
Várható kezdés: 2020. október 22.

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területeken

Elvárások a jelölttel szemben

OFFICE SOFTWARE - MS Word |Haladó
OFFICE SOFTWARE - MS Excel |Haladó
Érettségi és pénzügyi ügyintéző vagy mérlegképes könyvelői képesítés

SAP vagy ORACLE vagy nagyvállalati rendszer ismerete

  • Nincs -

Feladatok

Bejövő számlák és egyéb fizetési kötelezettséget jelentő bizonylatok feldolgozása, könyvelése vagy kimenő számlák kiállítása, számlázási folyamatok ellátása

Elektronikus számlaigazoló rendszerben (work-flow) a számlák igazoltatása

Folyószámla egyeztetés a szállító partnerekkel

Adó és számviteli szempontú ellenőrzések elvégzése

Havi zárlati teendők, könyvelési egyeztetések, ellenőrzések elvégzése

Negyedéves, éves könyvvizsgálathoz főkönyvi leltárak készítése

Közreműködés az évközi és éves zárás feladataiban

Feladataihoz kapcsolódóan különféle adatszolgáltatás biztosítása

Vevőszámlák rendezésével kapcsolatos könyvelési feladatok.

kapcsolat: mngbb21@gmail.com