Minőségbiztosítási mérnök

Hirdetés feladója: Career Oppurtinities
Munkavégzés helye: Biatorbágy (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 30.
Várható kezdés: 2020. november 10.

Az Alpine biatorbágyi székhelyén 1999 óta gyárt multimédiás eszközöket prémium kategóriás autókba. Vállalatunk 100%-ban japán tulajdonú, hírneve az információs és kommunikációs eszközök terén egyet jelent a kiváló minőséggel

Elvárások a jelölttel szemben

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• FMEA és 8D módszerek ismerete, ezek gyakorlati alkalmazásában való jártasság

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Előnyt jelent

• Rugalmasság és nyitottság a változások kezelésére
• Jó csapatjátékos
• Nyitottság az új technológiákra
• Proaktív gondolkodásmód

Feladatok

• Napi minőségügyi problémák analizálása és megoldása

• Megelőző intézkedések bevezetése és felülvizsgálata

• Folyamatok fejlesztése

• FMEA, Control Plan felülvizsgálata

• Minőségügyi dokumentáció kezelése

• Társosztályokkal való közös együttműködés a termelés minőségének javítása érdekében

• 8D riportok készítése, valamint az ellenintézkedések kidolgozása

• Minőségügyi riportok készítése napi/heti/ havi rendszerességgel

kapcsolat: mngbb21@gmail.com