Műszaki menedzser-tervező

Hirdetés feladója: Career Oppurtinities
Munkavégzés helye: Budapest III. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 26.
Várható kezdés: 2020. október 30.

Átfogó kommunikációs és biztonsági megoldások, vezeték nélküli analóg és digitális, adat- és hangkommunikáció területén.

Elvárások a jelölttel szemben

Középfokú angol nyelvtudás
Közlekedésmérnök végzettség: 1-2 év rutin vagy Gépész/villamos végzettség: 4-5 év tervezői rutin
Műszaki területen szerzett diploma, előny:gépész-, vagy közlekedésmérnök vagy járműgépész végzettség

3D tervező programokban való jártasság, tervezői gyakorlat

Budapesti lakóhely

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

▪ Kormányzati és magánszférában lévő pályázatok műszaki előkészítése, a tervezések kivitelezése 3D tervezőprogramokban
▪ Tervezési projektek végrehajtása: járműátalakítások, utánfutótervezések, bevetési járművek tervezése
▪ Ügyfelek műszaki vezetőivel kapcsolattartás
▪ Dokumentáció készítés, kezelés
kivitelezési stádiumban követés

kapcsolat: mngbb21@gmail.com