Titkárságvezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 12.
Várható kezdés: 2020. szeptember 28.
Semmelweis Egyetem ÁOK Klinikai Pszichológia Tanszék és Szakambulancia felvételt hirdet TITKÁRSÁGVEZETŐI
munkakör betöltésére

Elvárások a jelölttel szemben

  • Komplex szervezési és adminisztratív feladatok átlátása és magas szintű ellátásának készsége
  • MS Office professzionális használatának készsége
  • Kommunikációs készség szintű angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség, terhelhetőség
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Magas szintű szervezési készség
  • Magabiztos, határozott, udvarias fellépés
  • Türelmes, segítőkész személyiség
  • min. 5 év tapasztalat vezető melletti munkakörben

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

  • menedzser asszisztens képesítés
  • egészségügyi és/vagy felsőoktatási ügyintézésben szerzett jártasság

Feladatok

  • A Tanszék működésének biztosítása és ezzel kapcsolatos ügyintézés, levelezés bonyolítása egyetemi felső vezetőkkel
  • A Tanszék ügyviteli-adminisztratív feladatainak megszervezése, elvégzése, beszerzések, megrendelések lefolytatása
  • A Tanszékvezető munkájának napi szintű támogatása, segítése, időbeosztásának, napirendjének koordinálása
  • A Szakambulancia betegeinek kódolása, a betegellátás koordinálása
  • Szakmai prezentációk, beszámolók készítése
  • Határidős feladatok nyilvántartása

A munkaviszony jellege: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Budapest, 1091, Üllői út 25.
Kezdés időpontja: kezdés azonnali belépéssel

Jelentkezés fényképes, részletes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a következő email címeken: perczel-forintos.dora@med.semmelweis-univ.hu;
klinpszicho@med.semmelweis-univ.hu