Ügyfélszolgálati munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 18.
Várható kezdés: 2020. október 19.

Kisvállalkozás online és telefonos ügyfélszolgálati munkatársat keres (magyar-lengyel nyelven)

Elvárások a jelölttel szemben

  • Anyanyelvi magyar és legalább középfokú lengyel nyelvtudás
  • Csapatban és önállóan végzendő feladatokra is egyaránt alkalmas
  • Ügyfélközpontúság, önálló munkavégzésre való hajlam
  • Adminisztrációs, esetleg logisztikai tapasztalatok
  • Rugalmasság, terhelhetőség, pozitív hozzáállás
  • Kereskedelmi szemlélet, kiváló kommunikációs készség
  • Műszaki beállítottság/érdeklődés előny, de nem feltétel
  • A Windows és a hozzá tartozó Microsoft Office szoftverek ismerete
  • Mivel az irodánk Budapesten található, ezért lehetőleg Pest megyei, állandó lakhellyel rendelkező személy

Szükséges nyelvismeretek

  • Lengyel - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

  • A vállalkozás prémium termékeit gyártó partnereivel való kapcsolattartás, egyeztetés
  • Telefonos ügyfélszolgálat, a prémium termékek iránt érdeklődő ügyfélkör kiszolgálása
  • Rendelésekkel összefüggő levelezés lebonyolítása
  • Tolmácsolási feladatok végzése az ügyfelek és a kivitelező partnerek között
  • Termék- és árlista kezelése
  • Az eladásra szánt termékcsoportokat célzó fejlesztésekben való aktív részvétel
  • Megrendelések fordítása, adminisztrációs tevékenység
  • Logisztikai tervezés

Munkavégzés helye:
Az irodánk Zuglóban található, közel Zugló vasútállomáshoz (könnyen megközelíthető pl. 7, 110, 112, 133E buszokkal vagy 1,3 villamosokkal).