Webáruház munkatárs, csomagoló

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 21.
Várható kezdés: 2020. október 01.

Budapesti munkahelyre (IX kerület) munkatársa(ka)t keresünk ajándék webáruházunk átvételi pontjára lendületes csapatunkba.

Elvárások a jelölttel szemben

A munkakör betöltéséhez NEM KÉRÜNK iskolai végzettséget, nyelvtudást, vagy szakképzettséget.

Amit kérünk: tudjon csapatban dolgozni, legyen munkájára igényes, érdekelje a betöltött munkakör, minimum alap szinten ismerje és tudja kezelni az egyszerű számítógépes programokat (Office, World, Excel, Facebook, stb).

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Kereskedelmi (esetleg online kereskedelmi) tapasztalat, gyorséttermi tapasztalat, angol nyelvismeret

Feladatok

Az elvégzendő feladatok a betanítási időszak alatt: árurendezés, rendelések összekészítése és csomagolása, rendelések kiadása, feladása, telefonok kezelése a jelenlegi munkatársaink irányítása mellett.

  •  Munkavégzés helye Budapest, IX. kerület, Lónyay utca
  • Munkaidő: munkanapokon 8,00 - 16.30 h
  • Előre lépési lehetőség van!
A jelentkezéseket kizárólag az iroda@hobbyrendeles.hu címre várjuk "ÁLLÁS" tárgy mezővel. A jelentkezéshez egy pár soros, rövid, fényképes önéletrajz szükséges. Jelentkezési határidő: 2020 szeptember 21.