Recepciós

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 26.
Várható kezdés: 2020. szeptember 28.
CBRE integrált Facility Management szolgáltatást végez nemzetközi partnere számára, multinacionális irodai környezetben történő munkavégzésre.
A Facility Management csapatába keresünk recepcióst 4 és 8 órás munkavégzésre.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és probléma-megoldó készség
  • Rugalmasság
  • Microsoft office magabiztos használata
  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

  • A recepcióra érkező vendégek, látogatók, beszállítók fogadása
  • Az irodaházba történő be és kilépésekhez szükséges regisztráció és adminisztráció elvégzése
  • Belépőkártyák előkészítése, átadása, szükséges jogosultságok beállítása
  • Az irodaházba érkezők segítése, útbaigazítása
  • Recepció rendezett környezetének folyamatos biztosítása
  • Telefonhívások fogadása és megválaszolása
  • Taxi rendelések intézése
  • Nyilvántartások vezetése, riportok készítése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Együttműködés a biztonsági szolgálattal valamint a recepciós kollégákkal

Munkaidő: napi 4 vagy 8 órában
Munkavégzés helye: Budapest

Munkakezdés: azonnal „