Adminisztratív asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 30.
Várható kezdés: 2020. október 01.

Multinacionális partnercégünk budapesti irodájába adminisztratív asszisztens pozícióba munkatársat keresünk 4 órás munkavégzésre

Elvárások a jelölttel szemben

  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 1-2 éves adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismerete előny
  • Barátságos, kommunikatív személyiség, kulturált megjelenés

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Feladatok

  • Bejövő számlák és elszámolások regisztrálása, ellenőrzése
  • Bejövő számlák szkennelése
  • A dokumentációk SAP rendszerbe való feltöltése
  • Egyeztetés az AP (Account Payable) és TnE (Travel and Entertainment) csapatokkal
  • Számlák, elszámolások archiválása
  • Szerződések feltöltése, regisztrálása, szkennelése
  • Dokumentációk kikeresése a digitális és fizikai tárolókból, dokumentációk bekérése
  • Egyéb adminisztratív feladatok a scanning csapat tagjaként

Jelentkezéseket a virag.altorjay@cbre.com-ra várjuk