Ügyfélszolgálati képviselő angol nyelvtudással

Hirdetés feladója: HR Angyal
Munkavégzés helye: Fót (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 30.
Várható kezdés: 2020. október 01.

Komplett ipari csomagolási megoldásokat kínáló nemzetközi cég. Az ügyfeleik a világ vezető telekommunikációs, energiaipari, légiközlekedési és gépjárműipari nagyvállalatai. Partnereik számára nem pusztán csomagolási technikát kínálnak, hanem szem előtt tartjuk a logisztikai költségcsökkentés mellett a környezetvédelmi szempontokat is (újrahasznosítás, többutas megoldások kidolgozása).

A minél magasabb szintű ügyfélkiszolgálás érdekében

Ügyfélszolgálati képviselő munkatársat

keresünk

Az ügyfélszolgálat legfontosabb feladata a céges partnerektől érkező megrendelések koordinálása a vállalatirányítási rendszerben történő adminisztráción keresztül. A megrendelések pontos, – a vevők igényeihez alkalmazkodó – teljesítése szoros együttműködést igényel a partnerekkel és a cégen belüli társosztályokkal (értékesítés, beszerzés, gyártás, logisztika).

Elvárások a jelölttel szemben

Az ideális jelölt örömet talál az adminisztratív munka nagy figyelmet igénylő, precíz folyamataiban, de képes arra is, hogy több szempontot figyelembe véve döntéseket hozzon a partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartásra alapozva.

  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos, professzionális Excel és Outlook használat
  • aktív középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban is)
  • 2-3 év ügyfélkezelés terén szerzett gyakorlat
  • gyártási folyamatok ismerete

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előny, de nem követelmény:

  • csomagolástechnikai ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat (MS Axapta)

Feladatok

  • Vevői megrendelések rögzítése a MS Axapta rendszerben
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (értékesítés, beszerzés, gyártás, logisztika)

Számlázás

Fényképes szakmai önéletrajzzal az office@jobpower.hu e-mail címen. További információ kérhető: Cseh Andreától a +36 30 300 4787-es telefonszámon.