Kereskedelmi asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 10.
Várható kezdés: 2020. október 12.

Acélipari termékek értékesítésével és szállítmányozásával foglalkozó cég 18. kerületi irodájába keres kereskedelmi asszisztensi pozícióba új munkatársat.

Elvárások a jelölttel szemben

  • min. középfokú iskolai végzettség
  • értékesítés területén szerzett releváns min. 3 év munkatapasztalat
  • magabiztos kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség, csapatmunka
  • Office alkalmazások ismerete
  • gyors gépelés

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • Acélipari termékek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Angol és / vagy olasz nyelvtudás min. aktív kommunikációs szinten

Feladatok

  • bejövő megrendelések fogadása, adminisztrációja, visszaigazolás készítése, belső folyamatok kezelése
  • felsővezetés adminisztratív támogatása
  • meglévő és új ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás

Teljes munkaidős állás: heti 5 nap / napi 8 óra

Fényképes önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk: rendeles@namainox.hu