Villanyszerelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest II. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 18.
Várható kezdés: 2020. október 19.
A Jcdecaux a világ vezető outdoor média vállalata, mely világszerte több mint 80 országban folytat üzleti tevékenységet, ezen belül 4030, tízezer főnél nagyobb létszámú lakossággal rendelkező városban van jelen. Kiemelt, forgalmas helyeken található hirdetési felületeivel világszerte 410 millió embert ér el naponta. A cég jól ismert az óriásplakátjairól, utcabútor-hálózatáról (citylight), valamint a járműreklámjairól.
Vállalatunk Villanyszerelő munkatársat keres.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Villanyszerelő bizonyítvány
  • Villanyszerelési tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk
  • B kategóriás jogosítvány
  • Éjszakai munkavégzés
  • Problémamegoldási készségek
  • Műszaki érzék és gyakorlat
  • Racionális beállítottság
  • Alapszintű számítógép-felhasználói ismeretek (szoftverek)
  • Konfliktuskezelési képességek
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló bizonyítvány megléte előny, de nem feltétel

  • Nincs -

Feladatok

  • Villanyszerelés, elektromos árammal működő reklámberendezések javítása a kiadott műveleti utasítások és munkalapok alapján
  • Berendezések állapotának ellenőrzése, azokról hibalapok felvétele, állapotrögzítés fényképezéssel
  • Jelentések, beszámolók készítése
  • Vállalati autók rendeltetésszerű használata és állapotának felelős megőrzése
  • Munkavédelmi előírások betartása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Amennyiben jelentkezni szeretnél a pozícióra, kérünk, hogy mellékeld fényképes, szakmai önéletrajzodat valamint jelezd bruttó bérigényedet: allas@jcdecaux.com