Produkciós munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 18.
Várható kezdés: 2020. október 19.

Az IKO Műsorgyártó Magyarország Kft. budapesti székhelyére produkciós munkatársat keres

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk, ha:
• középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel,
• legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalatod van,
• megbízható vagy,
• jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
• nagyfokú precizitással tudod végezni a feladataidat,
• magabiztosan használod az MS Office programokat, (főként: Excel, Word, Outlook)
• képes vagy az önálló munkavégzésre.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny, ha:
• min. 2 éves tapasztalatod van pénzügyi munkakörben,
• rendelkezel gazdasági főiskolai diplomával,
• rendelkezel számviteli és adózási ismeretekkel,
• ismered a Navision programot.

Feladatok

Főbb feladatok a produkciókkal kapcsolatban:
• szerződések, számviteli bizonylatok (számlák, teljesítésigazolások, megrendelések stb.) pénzügyi/adójogi ellenőrzése a vonatkozó szerződések, teljesítésigazolások szerint, és az ahhoz tartozó dokumentációk vállalatirányítási rendszerben történő kezelése, adatok gyűjtése és rendszerbe foglalása,
• elszámolásokhoz és riportokhoz adatok szolgáltatása,
• az osztály munkáját segítő egyéb adminisztratív teendők ellátása,
• eseti jelleggel a pénzügyi osztályt segítő adminisztratív teendők ellátása (adatrögzítés, egyeztetések, zárásokban való közreműködés stb.)
• kapcsolattartás a partnerekkel és a társosztályokkal.

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, s megfelelsz a fenti elvárásoknak, küldd el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzodat bruttó bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre: kocsi.eniko@ikossc.hu