Ügyfélkapcsolati munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 18.
Várható kezdés: 2020. október 19.

Elvárások a jelölttel szemben

Call centerben, ügyfél tájékoztatásban, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Magasfokú PC-felhasználói ismeret
Kitűnő kommunikációs és empatikus készség, magabiztosság, „multi-tasking” üzemmód, rendszerlátó képesség, precizitás
Megbízható angolnyelv-tudás (írásban és szóban egyaránt, élő és használható nyelvtudás)
Ambiciózus, asszertív személyiség
Ápolt, kifogástalan üzleti megjelenés

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Betelefonáló, leendő vagy már meglévő páciensek teljes körű tájékoztatása
Időpont egyeztetés, regisztráció a páciensek igényének megfelelően
Általános adminisztratív, back office feladatok ellátása
A munkavégzés ideje 8.00-20.00 óra között, 8 órás munkarendben történik

Állás adatai
Munkavégzés helye: Oktogon Medical Center
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
AMENNYIBEN ÁLLÁSHIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSÉT, FÉNYKÉPPEL ELLÁTOTT ÖNÉLETRAJZÁT meszlenyi@oktogonmedical.hu
E-MAIL CÍMRE SZÍVESKEDJEN MEGKÜLDENI!