Irodai asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Solymár (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 18.
Várható kezdés: 2020. október 19.

A Zsiráf Építőanyagok Kft. Elsősorban szárazépítészeti és szigetelőanyagok specialistájaként tevékenykedik az építőanyagkereskedelem piacán. Termékkörünk folyamatos bővítésével ma már minden építési feladathoz tudunk minőségi építőanyagokat biztosítani vásárlóink számára az ország 5 pontján működő kereskedéseinkben.

Elvárások a jelölttel szemben

Középfokú végzettség
Pontos, precíz önálló munkavégzés
Aktív, felhasználói szintű MS Office ismeretek
Önálló kezdeményező gyors döntéshozatali képesség
Önálló és csapatban való hatékony munkavégzés

  • Nincs -

Feladatok

Telephelyekről beérkező számlák sorbarendezése,lefűzése
Iktatott számlák scannelése, szerveren történő elhelyezése
Posta összekészítése postakönyvvel együtt,majd az 5 perc sétára lévő postára való eljuttatása
Irodaszer rendelés
Kv készítés ügyfeleknek
Egyéb ad hoc jellegű iratok digitalizálása, keresése,lefűzése
Néhány alapfolyamatot segítünk elsajátítani az irodai életből, nehogy monotonnak érezd a munkád

Cégnév: Zsiráf Építőanyagok Kft.
Cím: 2083 Solymár, Várhegy u 6.

Ha felkeltette érdeklődésed álláshirdetésünk, küldd el fényképes önéletrajzod az iroda@zsirafep.hu e-mail címre, vagy érdeklődj a 0620/326-6260-as telefonszámon, minden felmerülő kérdésedre szívesen válaszolunk.

Honlapunk címe, melyen picit jobban megismerhetsz minket: www.gipszkartondepo.hu