Pénzügyi munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 18.
Várható kezdés: 2020. október 19.
Budapesti szolgáltató cég pénzügyi munkatárs kollégát keres

Elvárások a jelölttel szemben

Mit várunk Tőled?
  • min. 3-5 év releváns szakmai tapasztalatot,
  • középfokú szakirányú, azon belül is munkaügyi, TB és bérügyintézői végzettséget,
  • Navision program ismeretét,
  • MS Office felhasználói szintű ismeretét,
  • precíz, önálló munkavégzést.

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • HR munkaügyi ismeretek,
  • angol nyelvtudás.

Feladatok

Mivel foglalkozol majd?

  • bérszámfejtés előkészítésével,
  • bérszámfejtés ellenőrzésével,
  • munkabér könyvelésével,
  • NAV folyószámlával és a kapcsolódó főkönyvek folyamatos karbantartásával,
  • 08-as bevallások nyomon követesével,
  • bérszámfejtéssel kapcsolatos jogszabályok követésével,
  • béren kívüli juttatások ügyintézésével,
  • munkatársak be-, és kiléptetésével,
  • banki utalások rögzítésével,
  • bankszámlák kezeléséhez kapcsolódó feladatokkal,
  • kintlévőségkezeléssel,
  • vevő, szállító folyószámla kezeléssel,
  • egyéb, munkaügyi feladatok ellátásával.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet és megfelelsz a fenti elvárásoknak, küldd el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre: kocsi.eniko@ikossc.hu