Nyomdai gépmester

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 18.
Várható kezdés: 2020. október 19.
Az 1995 óta működő Pantopress Nyomda Kft. azonnali munkakezdéssel nyomdai gépmestert keres.
Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Elvárások a jelölttel szemben

  • Gépmesteri tapasztalat és végzettség
  • A nyomdaipari folyamatok alapos ismerete
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Gépkarbantartás
  • Munkakörnyezet rendben tartása
  • Józan életmód

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

  • Speedmaster XL 75 Heidelberg B/2, Speedmaster SM 102 B/1 ofszet nyomdagépek kezelése
  • Színmérési eszközök ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • Termelési határidők betartása

Munkavégzés helye:
Pantopress Nyomda Kft.
Budapest 1211 Déli utca 13-17. (Csepel Művek)

Fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az mgabor@pantopress.hu email címre várjuk.