Beszerzési koordinátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 18.
Várható kezdés: 2020. október 19.
Beszerzési koordinátor munkatársat keres a Doktor24
Piacvezető magánegészségügyi cégcsoportunk dinamikus fejlődése miatt cégünk üzemeltetési igazgatóságára keressük azt az agilis, aktív, kreatív csapattagunkat, aki vágyna egy igazi kihívásra.

Elvárások a jelölttel szemben

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel (előny a felsőfokú végzettség),
  • Készletgazdálkodási, beszerzési (főképp egészségügyi beszerzésben) szerzett legalább 2 éves munkatapasztalatod van,
  • jól tűröd a monotonitást, azonban nem riadsz vissza a kihívásoktól sem,
  • van gyakorlatod az MS Office magas szintű használatában (adatbázisok, dokumentumok és táblázatok kezelésére szükség van a napi munka során!),
  • önállóan és csapatban is megállod a helyed,
  • csakis precízen, megbízhatóan és pontosan szereted végezni a munkád,
  • kiváló problémamegoldó készséggel rendelkezel,
  • jó kommunikációs készséggel és rendszerszemlélettel rendelkezel,
  • talpraesett, pozitív kisugárzású, közvetlen személyiség vagy

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • Min. 1-3 év beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Gyógyszeripari területen szerzett jártasság
  • Megérted és megérteted magad angol nyelven (nyelvvizsga nem feltétel)
  • Azonnali munkakezdés

Feladatok

  • Rendelések kezelése, feldolgozása, nyomon követése, dokumentálása, ellenőrzés
  • Vállalati irányítási rendszerben adatok menedzselése
  • Adatbázisok, riportok, kimutatások készítése a társegységek és a vezetőség számára
  • Gyártói, beszállítói és szállítmányozói folyamatok és kommunikációk erős kontrollálása
  • A beszállítás során felmerülő problémák megoldása
  • A tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Napi szintű kapcsolattartás a vezetőséggel és a kollégákkal

  • határozatlan időre szóló, 3 hónap próbaidő
  • teljes munkaidő (H-P:8-16:30)
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
pozíciómegjelöléssel, bérigénnyel ellátott önéletrajzát a jelentkezes@doktor24.hu e-mail címre várjuk