Social media manager

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest II. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 26.
Várható kezdés: 2020. november 02.
Legyél Te a StudioFlash első közösségi média menedzsere!
Ha tudod mi fán terem a közösségi média, ismered az aktuális trendeket, tudod hogyan tehetsz egy sikeres márkát még sikeresebbé, ha tele vagy szuper ötletekkel és azt is tudod hogyan valósítsd meg őket, akkor téged keresünk!

Mivel foglalkozik a cég?
Szépségipari területen szervezünk oktatásokat és kiváló minőségű alapanyagokkal látjuk el vásárlóinkat műkörmös szaküzletünkben, valamint profi minőségű marketing anyagokat állítunk elő saját fotóstúdiónkban. Célunk a folyamatos bővülés, az országos terjeszkedés.

A csapatunk által megszavazott fő értékek:
Lojalitás, precizitás, megbízhatóság, őszinteség.

Hol dolgozunk?
II. kerület Budapest, Margit krt. 48.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Kreativitás – mert a saját, egyedi ötletek elengedhetetlen részét képezik a pozíciónak.
  • Kiváló fogalmazó, szövegíró képesség és tökéletes helyesírás – hiszen az írásos kommunikáció a munkakör első számú eszköze.
  • Analitikus gondolkodás – mert a megfelelő stratégia felépítése ezen alapszik.
  • Precizitás – mivel enélkül a legjobb ötlet kivitelezése sem működik.
  • Kiváló kommunikációs készség – mert sok felületen, sok emberrel kell beszélned.
  • Remek együttműködő készség – szintén azért fontos, mert számos embertípussal fogsz találkozni a munkád során és mindegyikükkel meg kell találnod a „közös hangot”.
  • Megbízhatóság – mert egy márka képviselése bizalmi feladat.
  • Önállóság - mert te leszel az, akinek tudnia kell, mi a legjobb megoldás.
  • Rugalmasság – hiszen számos megoldási lehetőségre nyitottnak kell lenned.
  • Aktuális trendek ismerete – mivel csak így lehetsz hatékony a munkádban
  • Logikus gondolkodás, mert sok összefüggő adatot és feladatot kell átlátnod
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Közösségi média felületek haladó szintű ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás (elsősorban írásban)

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Ha úgy érzed, hogy a felsoroltak nem igazak rád, akkor ez nem a te utad, azonban, ha ezekkel rendelkezel, várjuk a jelentkezésed!

Feladatok

  • Közösségi oldalak teljes körű kezelése (Facebook, Instagram, Youtube stb.)
  • StudioFlash márka marketingjének kezelése a közösségi oldalakon
  • Kampányszervezés
  • Tartalomkészítés
  • Közösségépítés
  • Elemzések készítése

Hogyan jelentkezz?
Küldd el fényképes önéletrajzod, valamint bemutatkozó videódat az info@studioflash.hu e-mail címre. A videóban foglald össze nekünk, amit szerinted érdemes tudni rólad. Terjedelme maximum 2 perc legyen! Kérlek írd meg fizetési igényed is! Köszönöm!