Eladó, szépségtanácsadó

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest X. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 31.
Várható kezdés: 2020. november 02.
Az Árkád Bevásárlóközpontban novemberi nyitással induló Ziaja Neked üzletünbe keressük csapatunk új tagját ELADÓ - SZÉPSÉGTANÁCSADÓ pozícióra.

Elvárások a jelölttel szemben

Lehet, hogy Téged keresünk, amennyiben:
  • érdekel a kozmetikumok és a bőrápolás világa
  • szívesen tanulsz és osztod meg tudásodat másokkal
  • munkádat lelkesen és precízen végzed
  • mosolygós, nyitott személyiségnek tartod magad
  • szívesen dolgoznál egy nemzetközileg is ismert kozmetikai márka hazai részlegénél

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • értékesítési és/vagy kozmetikai témában való jártasság

Feladatok

Eladó és szépségtanácsadó

Amennyiben velünk tartanál, küldd el jelentkezésedet a cv@superio.hu címre.

Bővebb információ a Ziaja Neked üzletünkről és márkánkról: https://www.ziajashop.hu/ziaja-neked-uzlet