Mérlegképes könyvelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 31.
Várható kezdés: 2020. november 02.
A jelenleg 50 fős cégünk egy nemzetközi vállalatcsoport tagjaként, már 5 éve működik Magyarországon a logisztika és az e-kereskedelem területén.
További növekedésünk elősegítése céljából bővülő csapatunkba Regisztrált mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Mérlegképes könyvelői végzettség már megszerzett regisztrációval
  • Teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Számviteli és adóügyi kérdések ismerete
  • Analitikus gondolkodás, önállóság, megbízhatóság
  • Proaktív hozzáállás, rugalmasság
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Office, könyvelői program)

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Előnyt jelent

  • Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség
  • Nemzetközi cégnél szerzett munkatapasztalat
  • RLB könyvelői program ismerete
  • Cseh vagy szlovák nyelvtudás

Feladatok

  • Beérkező belföldi és külföldi számlák, vegyes bizonylatok könyvelése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, értékcsökkenés számítás
  • Főkönyvi és analitikai nyilvántartások egyeztetése
  • Adóbevallások készítése, adózási ismeretek
  • Részvétel a havi és éves zárási feladatokban, beszámoló összeállításában
  • Banki, utalások rögzítése, kivonatok könyvelése
  • Adatszolgáltatás az adóhatóságok részére
  • Folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal angol nyelven

Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Teve utca 60.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődésedet, várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével a hr@csomagkuldo.hu e-mail címre.