Vizsgaközpont adminisztrátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 31.
Várható kezdés: 2020. november 02.

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő, a hazai képzési piacon vezető szerepet betöltő, a legszélesebb oktatási portfólióval rendelkező partnerünk, a Training360 Kft. számára VIZSGAKÖZPONT ADMINISZTRÁTOR munkatársat keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Legalább középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Középhaladó számítógépes felhasználói ismeretek
  • Pontos precíz munkavégzés, a folyamatok követése
  • Nehéz helyzetek, problémák kezelése
  • Jó kommunikáció szóban és írásban
  • Szervezőkészség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Feladatok

  • Vizsgával vagy az árakkal kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • Vizsga regisztrációk kezelése
  • A vizsgára érkezők fogadása, tájékoztatása, a vizsga lebonyolítása
  • Számlázás

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Állás típusa: Teljes munkaidő

Jelentkezés: job@salio.hu

Tárgy mezőben kérjük feltüntetni: VIZSGAKÖZPONT ADMINISZTRÁTOR