Acélszerkezet szerelő

Hirdetés feladója: DAV Mérnöki Kft.
Munkavégzés helye: Rácalmás (Fejér megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 02.
Várható kezdés: 2020. november 02.

Rácalmási székhelyű építőipari tervező-kivitelező cég keres acélszerkezet szerelésében és acélcsarnokok külső burkolásában jártas munkatársakat változó munkahelyekre, határozatlan időre.

Elvárások a jelölttel szemben

- Csarnoképítésben, burkolásban szerzett gyakorlat
- Legalább "B" kategóriás jogosítvány
- Dunaújváros és környékén levő lakhely
- Vidéki munkavégzés vállalása
- Önálló munkavégzés képessége
- Józan, rendezett életvitel

  • Nincs -

Előnyt jelent

- Nehézgépkezelői jogosítvány (emelőgépek)
- Acélszerkezeti lakatos vagy valamilyen gépészeti szakma

Feladatok

Elsősorban, de nem kizárólag mezőgazdasági, ipari épületek acélszerkezeteinek szerelése, acélcsarnokok külső burkolása.

Jelentkezés a DAV Mérnöki Kft telephelyén személyesen (Rácalmás, Venyimi u.36) vagy a davmernoki@davmernoki.hu e-mail címen, illetve a +36 20 915 6001 mobilszámon.