Lemeziparban jártas munkatárs

Hirdetés feladója: DAV Mérnöki Kft.
Munkavégzés helye: Rácalmás (Fejér megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 31.
Várható kezdés: 2020. november 02.

Rácalmási székhelyű építőipari tervező-kivitelező cég keres lemezipari gépek kezelésében és lemezmunkákban, bádogos iparban jártas munkatársakat határozatlan időre.

Elvárások a jelölttel szemben

- CNC vezérlésű lemezipari gépek kezelésében szerzett gyakorlat
- Számítógépek felhasználó szintű kezelésében való jártasság
- Rajzolvasási készség
- Legalább "B" kategóriás jogosítvány
- Rácalmás és környékén levő lakhely
- Józan, rendezett életvitel
- Önálló munkavégzés képessége
- Jó probléma megoldó képesség

  • Nincs -

Előnyt jelent

- Targonca kezelői jogosítvány
- Technikusi végzettség
- Acélszerkezeti lakatos, bádogos vagy gépészeti szakma

Feladatok

- CNC plazmavágó kezelése
- CNC hajlítógép kezelése
- Lemez alkatrészek gyártása, összeszerelése
- Bádogos szerkezetek gyártása
- Hegesztett alkatrészek gyártása
- Szállítmányok összekészítése, gépkocsik rakodása

A jelentkezéseket a DAV Mérnöki Kft telephelyén személyesen (Rácalmás, Venyimi u.36) vagy a szabo@davmernoki.hu e-mail címen, illetve a +36 20 209 4029 mobilszámon várjuk.