Tanácsadó

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 01.
Várható kezdés: 2020. november 09.

A Toman Lifestyle Kft. magyarországi központtal működő, dinamikusan növekvő piacvezető vállalat, amely nagy hangsúlyt fektet termékportfóliója kiemelkedő minőségére. Külföldi gyártású fehérjediétás termékeket személyes értékesítés keretében forgalmazó magyarországi központtal működő vállalatunk budapesti székhelyű bővülő központjába keresünk Tanácsadót.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Minimum középfokú egészségügyi végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Ügyfélközpontúság
  • Problémaelemzési és megoldási képesség
  • Kezdeményezőkészség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Nincs -

Előnyt jelent

Egészségügyi,szépségiparban és/vagy diétás/táplálék-kiegészítő élelmiszerek forgalmazásában szerzett tapasztalat, nyelvtudás.

Feladatok

  • Vendégek fogadása
  • Napi konzultációk megtartása
  • Vendégek részéről felmerülő kérdések megválaszolása, telefonon, emailben, sms-ben
  • Új tanácsadók tréningelésében részvétel
  • Napi elszámolás, heti riportolás
  • Termékek kiadása, pénztárgép, CRM kezelése
  • Számlaadás
  • Bolt tisztán tartása

Fényképes önéletrajz formájában a szalon@tomandiet.com mailcímre.