Műszaki előkészítő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Szentendre (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 01.
Várható kezdés: 2020. november 09.

A SzeBeton Zrt. közműépítési, környezettechnikai és egyedi gyártású betontermékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó közel 100 éves múltra visszatekintő, 50 főt foglalkoztató, meghatározó német tulajdonú részvénytársaság.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • Rajzoló programok (pl. AutoCad) használatában való jártasság
  • Építőipari, és ügyfél kezelés területén szerzett tapasztalat

Feladatok

Egy műszakos munkarendbe, a gyártási feladatok előkészítésére, pontosítására, és az egyedi megrendelői igények egyeztetésére, heti 5 napos 8 órás munkarendbe keresünk alapvetően számítógépes irodai munkára műszaki előkészítőt, lehetőleg hasonló területen szerzett gyakorlattal (nem feltétlenül előregyártásban).

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a goreczki.krisztina@szebeton.hu email címre várjuk!