Vegyipari technikus

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 01.
Várható kezdés: 2020. november 09.
A munkakör célja:
A vizsgálati folyamat meghatározott technológiai lépéseinek elvégzése és dokumentálása

Elvárások a jelölttel szemben

  • Szakirányú középfokú végzettség (előny: vegyésztechnikus)
  • Gyors tanulási, jó szervezési és problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság és együttműködő készség

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

  • Környezetanalitikai minták vizsgálata a műveleti utasítások, szabványok szerint
  • Mérésekhez kapcsolódó számítások elvégzése
  • Laboratóriumi információs rendszer használata
  • Vizsgálati dokumentumok folyamatos, pontos vezetése
  • Laboratórium munkájához tartozó egyéb tevékenységek végzése (nyilvántartások, adatrögzítés, archiválási feladat, munkakörnyezet tisztán tartása)

Szükséges tapasztalat:
Min. 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Budapest

cv@kviplusz.hu