Pénzügyi adminisztrátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 21.
Várható kezdés: 2020. november 02.
Pénzügyi adminisztrátor pozícióra keressük következő csapattagunkat (napi 4 órás, részmunkaidős állás home office-ban)

A pozíció részletes leírását az alábbi linken is megtalálod, de ízelítőnek itt is írnék pár sort:

Az Angol Intézet egy budapesti prémium angol nyelviskola, ahol kiváló tanárok vértezik fel a tanulókat elsősorban a nemzetközi munka világához szükséges angol nyelvtudással. Tanfolyamaink beszédközpontúságra épülnek üzleti angol fókusszal, illetve 2019 óta elérhető IELTS nemzetközi nyelvvizsga felkészítő tanfolyamunk is.
Tanulóink általában nem kezdő szinten lévő dolgozó felnőttek, akik használják vagy a jövőben szeretnék használni angoltudásukat a munkájuk során. Nekik biztosítunk prémium színvonalú angol nyelvoktatást nagy odafigyeléssel.
A cég jövőjét illetően szeretnénk, ha az Angol Intézet Budapest legmeghatározóbb üzleti angol nyelviskolájává válna és ha valakinek a munkájához van szüksége angol nyelvtudásra, akkor mi legyünk az első számú választás, ráadásul komoly terveink vannak országos és nemzetközi szinten is a közeljövőben.

Olyan csapattagot keresünk céljaink eléréséhez, aki precízen kézben tudja tartani pénzügyeinket és naprakész információkkal segíti a napi működésünket.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Legalább középfokú pénzügyi vagy számviteli végzettség.
  • Pénzügyi vagy számviteli munkakörben betöltött legalább 3 év tapasztalat.
  • Precizitás – a színvonalas működéshez ezt a területet alapos odafigyeléssel kell kezelni.
  • Angol nyelv középfokú ismerete – szabadúszó tanárokkal történő kommunikációhoz elsősorban.
  • Microsoft és Google programok felhasználói szintű ismerete (alapfüggvények ismerete Excel-ben és Google Spreadsheet-ben).
  • Csapatban való közös munka – napi szinten kapcsolattartás a tanfolyamszervező kollégával, az ügyvezetővel és időszakosan a könyvelővel.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

  • Kimenő számlák kiállítása és megküldése az ügyfelek felé,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel befizetendő számlákról.
  • Bejövő (szállítói) számlák iktatása.
  • Számlák szkennelése, másolása, lefűzése (igény esetén tudunk multifunkciós nyomtatót biztosítani), számla-megfelelőség ellenőrzése (formai, tartalmi követelmények).
  • A tanulók tanfolyamok során felmerülő pénzügyeiknek a kezelése és nyomon követése együttműködve az oktatásszervezővel.
  • Szabadúszó tanárok fizetésének kiszámolása letanított órák száma alapján.
  • Könyvelővel való kapcsolattartás: számlák továbbítása, tanári fizetésekkel kapcsolatos információk elküldése, stb.
  • Utalások rögzítése internet bankban.
  • Kimutatások és statisztikák készítése a vezetői döntéshozatal támogatására.
  • Felnőttképzési törvénnyel kapcsolatos bejelentések és a hozzá kapcsolódó adminisztráció intézése – ennek elvégzéséhez természetesen átadjuk a szükséges információkat, de egyébként ez minden területre és a céges kultúrára is igaz, hogy ahol tudunk segítünk egymásnak és így majd neked is.
  • Egyéb nyilvántartások és dossziék vezetése, karbantartása.

A jelentkezéshez “pénzügyi adminisztrátor állás” tárggyal az alábbiakat kell elküldeni a michael.lyons@angolintezet.hu email címre:
  • angol nyelvű fényképes önéletrajz, benne megjelölve a fizetési igényeddel.
  • angol nyelvű motivációs levél, melyben kifejted miért lennél alkalmas a meghirdetett pénzügyi adminisztrátori állásra.
  • opcionális feladat: ezen a linken találsz egy kis feladatot, amit ha megoldva visszaküldesz nekünk jelentkezésedkor, akkor az plusz pontot jelent.
Jelentkezési határidő: október 21. (szerda)

Kérdés esetén szintén az michael.lyons@angolintezet.hu email címre írj, ahová a jelentkezéseket is várjuk. ️