Értékesítés támogatási munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest II. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 06.
Várható kezdés: 2020. november 09.

Elvárások a jelölttel szemben

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (főként word és excel tudás)
  • legalább 3 év releváns, értékesítési adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • SAP felhasználó szintű ismerete
  • pontosság, precizitás
  • jó szervezési készség
  • ügyfélközpontúság
  • rugalmasság
  • problémamegoldó képesség
  • teljesítmény orientáció
  • konfliktuskezelési készség
  • analitikus gondolkozás

  • Nincs -

Feladatok

  • Az értékesítési területen jelentkező feladatok elvégzése
  • Az ügyfélkapcsolati menedzserek munkájának támogatása az operatív, adminisztratív és előkészítő munkafeladatok megoldásával
  • Az energiabeszerzési eljárások során keletkezett dokumentumok és iratok kezelése, illetve tárolása
  • Közreműködés a pályázatok elkészítéséhez szükséges értekezletek és egyeztető megbeszélések szervezésében, lebonyolításában
  • Az értékesítési csoport munkájának támogató adatbázisok folyamatos karbantartása, kezelése, adattisztítási feladattok végzése
  • Részvétel a szervezeti egység tevékenységével kapcsolatos adatszolgáltatások, jelentések, kimutatások, statisztikai elemzések előkészítésében, koordinálásában
  • A kereskedőváltási feladatok csoporton belüli koordinálása a fogyasztási helyek átadás-átvételével kapcsolatban
  • Napi irodai adminisztrációs feladatok ellátása

Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület

Jelentkezéseket az alábbi címen várjuk:
csajbok.alexandra@hsakft.hu