Gyűjtőforgalmi menedzser

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest X. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 06.
Várható kezdés: 2020. november 09.
A HR Partner Consulting keresi partnere, magyar tulajdonú, komplex logisztikai szolgáltatást nyújtó vállalat számára, kollégáját a következő pozícióba: Gyűjtőforgalmi menedzser

Elvárások a jelölttel szemben

Legalább 2 év releváns tapasztalat elsősorban gyűjtőforgalmi, szállítmányozói környezetben
Felsőfokú végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Határozott fellépés, következetesség
Jó kommunikációs és tárgyalási képesség
Vezetői Kompetenciák
Ügyfél-orientáció

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Feladatok

Részvétel a vállalati, az osztály és az egyéni célok megvalósításában
Az osztály menedzselése, - a beosztott munkakörök feladatainak koordinálása és rendszeres felügyelete, ellenőrzése, - aktív részvétel az osztály HR kérdéseinek megoldásában
Gyűjtő tételekre vonatkozó megbízások fogadása, figyelemmel kísérése
Fuvarfeladatok megszervezése, teljesítése / delegálása
Kapcsolattartás, szoros együttműködés a társosztályokkal
Szoros kapcsolattartás a gyűjtő partnerekkel és a kapcsolatok továbbfejlesztése
Új gyűjtő partnerek felkutatása, kapcsolat kiépítése

Munkavégzés helye: Budapest (10. kerület)

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, kérlek, jelentkezz magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal a hercegh.karoly@hrpartnerconsulting.hu címen.