Leltárellenőrzési és tárgyi eszköz nyilvántartási csoportvezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 06.
Várható kezdés: 2020. november 09.

A HR Partner Consulting keres Ügyfele számára kollégát az alábbi feltételekkel

Elvárások a jelölttel szemben

  • Középfokú képesítés
  • Mérlegképes könyvelői szakképzettség
  • Megbízható táblázatkezelési ismeretek (excel)
  • 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

  • Nincs -

Feladatok

  • Leltározással, selejtezéssel, vagyonvédelemmel kapcsolatos, ellenőrzések, egyeztetések, adatszolgáltatások,
  • Főkönyvvel, pénzüggyel való számlaegyeztetés,
  • Leltározási, selejtezési ütemtervek előkészítése,
  • Az üzemeltetésre átvett, idegen tulajdonú eszközök nyilvántartása adatszolgáltatások készítése,
  • Közreműködés adatszolgáltatások, kimutatások, jelentések, nyilvántartások elkészítésében,
  • Az intézeti szintű leltáreltérések, illetve a leltárhiánnyal kapcsolatos felelősség megállapításának felterjesztése,
  • Tárgyi eszközök állományváltozásának nyilvántartása CT-EcoSTAT programban,
  • Tárgyi eszközök, beruházások leltározásával kapcsolatos ellenőrzési feladatok elvégzése,
  • MNV Zrt. részére vagyonkataszteri jelentések készítése a ForrásKVK programban.

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

A pályázatokat önéletrajz elküldésével várjuk a koncz.eszter@hrpartnerconsulting.hu e-mail címre.