Villamosmérnök

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 06.
Várható kezdés: 2020. november 09.
Energetikai projektek teljes körű kezelésével foglalkozó cégünk villamosmérnököt keres.
A Newergies Kft. villamosmérnök munkakörbe, főállású alkalmazotti jogviszonyban keres munkatársat.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • AutoCAD tervezőprogram felhasználó szintű ismerete
  • Precizitás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Feladatok

  • Napelemes erőművek áramszolgáltatói terveinek elkészítésében való részvétel
  • Erőművek AC/DC oldali villamos tervezése
  • Hálózati csatlakozások kialakításának tervezése
  • Hálózatszámítások,
  • Egyvonalas tervek,
  • Műszaki leírások készítése
  • Erőművek építési engedélyezési terveinek készítésében való részvétel
  • Közmű egyeztetések
  • Szakhatósági engedélyeztetések
  • Rajzdokumentációk készítése
  • Helyszíni felmérések lebonyolítása
  • Épületek szerkezetének és villamoshálózatának helyszíni felmérése

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Jelentkezés: Az info@newergies.com e-mail címen, önéletrajzzal, bérigény megjelölésével és motivációs levéllel.