Értékesítési és irodai asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XIX. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 06.
Várható kezdés: 2020. november 09.

Olyan munkatársat keresünk, aki járatos a pénzügy és az értékesítés terén. Aki kiválóan kommunikál kollegákkal, valamint partnerekkel, ügyfelekkel. Aki csapatjátékos, aki bírja a terhelést, aki maximalista. Aki kiváló szervező és pontosan vezeti az adminisztrációt. Aki nyitott az újdonságokra és kellőképp rugalmas!

Elvárások a jelölttel szemben

Felsőfokú gazdasági vagy üzleti végzettség
Felhasználói programok magabiztos használata
Magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
Kezdeményezőkészség, kitartó, célorientált személyiség
Gazdálkodási szemlélet, logikus gondolkodás
Nagyfokú önállóság, hatékony és precíz munkavégzés
Szervezési és tervezési feladatokban szerzett tapasztalat
Jó probléma feltáró, strukturáló és megoldó képesség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Senior értékesítők munkájának támogatása, ajánlatok készítése
Árlisták készítése, termékleírások fordítása angolról magyarra
Hideghívások lebonyolítása, presales tevékenység
Vállalatirányítási rendszerben, rendelés felvétel, adminisztráció
Számlák kiállítása, rögzítése (Kulcs-Soft rendszer ismerete előny)
Kimenő és beérkező számlák kezelése, kintlévőségkezelés
Meglevő partnerhálózat, partnerkapcsolatok ápolása
Pontos adminisztráció vezetése belső CRM rendszerünkben
Szoros együttműködés a csapat többi tagjával

A cég neve: Dr. Hotellátó Zrt.
Munkaidő: napi 8 óra
Bérezés: fix bér, megegyezés szerint

A fényképes önéletrajzokat a fabian.werlein@dr.hotel.hu e-mail címre várjuk.