Gyorsnyomdai munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 13.
Várható kezdés: 2020. november 16.
COPYGURU Kft.
Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük további kollégáinkat GYORSNYOMDAI MUNKATÁRS pozícióba.
Munkavégzés helye: Budapest

Elvárások a jelölttel szemben

Minket keresel, ha
  • szeretnél egy pörgős és jó fej csapat tagja lenni
  • érdekel a fénymásolás, nyomtatás, kötészet és az ezekhez kapcsolódó szolgáltatások
  • már van érettségid és hosszútávra keresel munkát
  • jól kommunikálsz és szeretsz emberekkel foglalkozni

  • Nincs -

Feladatok

  • ügyfelek udvarias kiszolgálása, szükség esetén segítségnyújtás a szolgáltatásokkal kapcsolatban
  • megrendelések felvétele, elkészítése
  • kasszakezelés, számlázás
  • boltvezető munkájának segítése

Jelentkezni lehet: e- mailben, fényképes önéletrajzzal: allas@copyguru.hu
Az email tárgya: „munkatárs”