Junior CAD technikus

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 13.
Várható kezdés: 2020. november 16.
Újdonsült kollégánkat keressük Junior CAD technikus munkakörbe.
Jó lehetőség ez pályakezdő mérnökök, vagy olyan középfokú műszaki végzetséggel rendelkezők számára, akik komplex látásmóddal rendelkeznek, szívesen szerveznek, szívesen kipróbálnák magukat egy nemzetközi cégnél.

Büszkék vagyunk arra, hogy a járvány okozta nehézségek ellenére lehetőségünk van bővülni.
Cégünk 2013 óra működik Magyarországon és mára már közel 50 főt foglalkoztat. Büszkék vagyunk arra, hogy a világjárvány alatt is lehetőségünk van bővülni.
Széleskörű szolgáltatásokat nyújtunk országszerte az Egyesült Királyságban és szerte a világban.
Inspiráló környezet, támogató csapat, rugalmas munkaidő.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Erős műszaki érzékre lesz szükséged
  • Középfokú végzettség (műszaki, térinformatikai, földügyi területen)
  • Az AutoCAD-t legalább alapszinten ismered
  • Microsoft Office programcsomagot, kifejezetten az Excelt ismered legalább felhasználói szinten
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás - használnod kell a napi munkavégzés során
  • Kiemelkedő szervezési készség - elengedhetetlen, hogy átlásd a komplex feladatokat
  • Határidők betartása
  • Monotonitástűrés
  • Képes, és hajlandó vagy felelősséget vállalni a munkádért
  • Proaktív, motiváló személyiséged van

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség (pályakezdő földmérőmérnök, térképész, geográfus stb.)
  • Geodéziai vagy építészeti szakképzettség
  • Középfokú angol nyelvvizsga
  • Földmérésben szerzett tapasztalat

Feladatok

  • Közüzemi rajzok beszerzése
  • Helyszíni felmérés után történő közüzemi adatok feltüntetése helyszíni fotókon, helyszíni mérési adatok, illetve szolgáltatóktól kapott információk alapján
  • Egyesített közműtérképek készítése digitalizálással
  • Ezeket, több kisebb projekt formájában végezzük, amelyeket önállóan fogsz koordinálni
  • A fő feladatod elsősorban a koordinálás, de szükség esetén neked is részt kell venned a munkafolyamatokban
  • Minőségellenőrzési, önellenőrzési feladatok
  • Kapcsolattartás az érintett alvállalkozókkal, hivatalokkal, szolgáltatókkal, megrendelőkkel,

Kiváló lehetőség pályakezdőknek tapasztalat gyűjtésére, új kihívások kereséséhez.

Jelentkezni az info@bimfra.com címre küldött fényképes önéletrajz elküldésével lehet.
Tárgy legyen: "Jelentkezés a csapatba"

Irodánk a XII. kerületben van a Déli pályaudvar és Széll Kálmán tér közelében található