Rendezvényszervező

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Szentendre (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 31.
Várható kezdés: 2020. november 02.

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum (szentendrei Skanzen) a Skanzen területén megrendelhető céges, családi, turisztikai, protokoll események szervezésére, lebonyolítására keres rendezvényszervező munkatársat a Marketing Osztályra.

Elvárások a jelölttel szemben

  • szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • középfokú angol nyelvtudás
  • szakmai tapasztalat
  • pályaalkalmasság
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) magabiztos használata
  • felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság
  • szervezőkészség
  • nagyfokú önállóság
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • türelem
  • problémamegoldó képesség
  • precizitás
  • kapcsolatteremtő képesség
  • figyelemmegosztás
  • együttműködési készség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

  • a beérkező rendezvény megkeresésekre ajánlatok összeállítása
  • szerződéskötés a megrendelőkkel
  • programegyeztetés, folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, helyszínbejárások lebonyolítása
  • a rendezvényeken közreműködő partnerek, fellépők, kézművesek stb. felkérése
  • forgatókönyv összeállítása, belső információ elkészítése
  • közreműködő kollégák koordinálása
  • jelenlét a megvalósuló rendezvényen, a lebonyolítás felügyelete
  • elpakolás ellenőrzése
  • elégedettség mérése a megrendelők oldaláról
  • a rendezvényekhez kapcsolódó teljes adminisztráció intézése

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát október 31-ig a geiger.judit@skanzen.hu címre.