Operatív beszerzési referens, raktárkoordinátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 13.
Várható kezdés: 2020. november 16.

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű sikeres vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Elvárások a jelölttel szemben

  • minimum szakirányú középfokú végzettség (érettségi);
  • 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • magabiztos MS Office ismeret, aktív Excel tudás;
  • valamely vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • jó kommunikációs készség;
  • önállóan és precízen végzi a munkáját

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás;
  • tapasztalat raktári rendszerben való munkavégzésben;
  • VÁM ügyintézési ismeretek

Feladatok

  • operatív beszerzési feladat: tárgyi eszközök, irodaszerek, informatikai termékek, szolgáltatások beszerzése
  • megrendelések feldolgozása, feladása
  • készletszint felügyelete, adott esetben pótlásáról való gondoskodás
  • raktározási feladat: áruátvétel, árukiadás és adminisztráció
  • készletek leltárazása és selejtkezelés

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeknek, akkor jelentkezésedet a hirdetés alatt található adatlap kitöltése után, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával várjuk.: https://karrier.hungarocontrol.hu/all.../opbeszref_raktkoord