Műszaki ügyintéző, adminisztrátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 13.
Várható kezdés: 2020. november 16.
Keressük újdonsült kollégánkat Műszaki ügyintéző, adminisztrátor munkakörbe.
Cégünk 2013 óra működik Magyarországon és mára már közel 50 főt foglalkoztat.
Széleskörű szolgáltatásokat nyújtunk országszerte az Egyesült Királyságban.

Ha nem ijedsz meg az Exceltől, van egy kis műszaki érzéked, ne habozz jelentkezz. A többit mi megtanítjuk.
Inspiráló környezet, széleskörű juttatási csomag, versenyképes bér, támogató csapat, rugalmas munkaidő, céges angol, gyümölcs, csapatépítő programok, céges edzés.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Microsoft Office programcsomag ismerete
  • angol nyelvtudás kommunikációképes szinten
  • középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs készség
  • csapatszellem
  • monotonitástűrő képesség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Előnyt jelent

  • geodéziai vagy építészeti szakképzettség
  • műszaki szemlélet
  • középfokú nyelvvizsga

Feladatok

  • Közüzemi adatok feltüntetése helyszíni fotókon
  • Közüzemi rajzok beszerzése a különböző közműszolgáltatóktól
  • Helyszíni felmérés után történő adatok feldolgozása, excel és saját adatbázis használatának segítségével

Pályakezdők és megváltozott munkaképességű kollégák jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni az info@bimfra.com címre küldött fényképes önéletrajz elküldésével lehet.
Tárgy legyen: "Jelentkezés a csapatba"

Irodánk a XII. kerületben van a Déli pályaudvar és Széll Kálmán tér közelében található.