Flottakezelő munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 13.
Várható kezdés: 2020. november 16.
A Wienerberger Zrt., Magyarország egyik vezető építőanyag-ipari gyártója FLOTTAKEZELŐ MUNKATÁRSAT
keres budapesti irodájába.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • 3+ éves flottakezelési tapasztalt
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Legalább felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

  • A Wienerberger gépjármű flottájának és targoncáinak teljes körű menedzselése (beszerzés, lízing egyaránt) a beszerzési és a HR osztály által meghatározott elvárások mentén
  • Használt gépjárművek értékesítése
  • A flottakezelés költségvetési tervének elkészítése, vezetői engedélyeztetése és rendszeres riportálása
  • Az üzemanyagkártyák megfelelő adminisztrálása, az üzemanyagfogyasztás pontos nyomon követése
  • A gépjárművek megfelelő műszaki állapotának biztosítása, karbantartások, szervizek lefolytatása a szerviz partnerekkel a gépjármű és a vezető biztonságának érdekében
  • Biztosító és kárrendezési feladatok ellátása
  • Cseregépkocsik kiadása, visszavétele
  • Telefonos rendelkezésre állás a gépjárműt használók számára

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület