Projektmenedzser

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 13.
Várható kezdés: 2020. november 16.

Elvárások a jelölttel szemben

  • 5 éves szakmai tapasztalat
  • felsőfokú végzettség (építő vagy építészmérnöki végzettség)
  • önálló és precíz munkavégzés
  • rugalmasság, kreativitás, agilitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, MS Project)
  • B kategóriás jogosítvány

  • Nincs -

Feladatok

  • építőipari projektek teljes körű menedzselése, szerződés, költségvetés szerinti teljesítés elősegítése
  • kapcsolattartás beszállítókkal, megrendelővel, alvállalkozókkal
  • projektek ütemterveinek elkészítése, nyomon követése
  • projekt dokumentáció összeállítása
  • kooperációkon történő részvétel
  • döntés-előkészítési folyamatokban való részvétel
  • vezetői riportok
  • projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok

Munkavégzés helye: irodai munkavégzés Budapest 13. ker, kivitelezések országos szinten

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az allas@solcsoport.com email címen, pozíció megjelölésével lehet.