Műszaki osztályvezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 01.
Várható kezdés: 2020. október 26.

Cégcsoportunk hatékony működésének érdekében, a cégcsoport műszaki osztályának munkavállalóinak koordinálására, valamint az iroda műszaki (elsősorban építőipari generálkivitelezéssel foglalkozó) részlegének hatékony működtetésére keressük új kollégánkat.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Az ideális jelölt rendelkezik műszaki osztályvezetési tapasztalatokkal és képes egy munkahelyi közösség központi személyévé válni
  • felsőfokú szakirányú végzettség (építőmérnöki, építészmérnöki végzettség előny)
  • minimum 5 éves kis-, és középvállalatoknál szerzett tapasztalat
  • magas szintű számítógépes ismeretek (excel, word, levelező program)
  • kiváló kommunikációs és szervező készség
  • rendszerelmélet, hatékony időmenedzsment, problémamegoldó képesség
  • előrelátó gondolkodás, proaktív cselekvés
  • vezetői kompetenciák
  • angol nyelvtudás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

  • a cégcsoport műszaki osztályán dolgozó munkatársainak napi munkájának megszervezése és irányítása
  • projektmenedzserek koordinálása, ellenőrzése
  • szakmai kontroll
  • részvétel a projektek lebonyolításában
  • együttműködés a társosztályokkal
  • partnerekkel történő szakmai kapcsolattartás, telefonon és e-mailen (beruházó, tervező, alvállalkozók)
  • a cégcsoport vezetőinek támogatása
  • folyamatos műszaki adatszolgáltatás koordinálása
  • részvétel a cégcsoport döntési folyamataiban
  • ár egyeztetések, beszerzések lebonyolításának felügyelete
  • a műszaki iroda életével összefüggő beszerzések lebonyolítása, operatív irányítása
  • valamint minden olyan feladat, ami a műszaki osztály működését elősegíti, a hatékony működéshez szükséges

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal bérigény megjelölésével az allas@solcsoport.com e-mail címen lehet.