Irodai adminisztrátor

Hirdetés feladója: Career Oppurtinities
Munkavégzés helye: Pécs (Baranya megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 09.
Várható kezdés: 2020. november 16.

Elvárások a jelölttel szemben

Angol nyelvtudás (haladó)
1-3 év tapasztalat egészségügyben vagy gyógyszeriparban

felhasználói számítógépes ismeretek

Rendszer/folyamat szemlélet

Önálló munkavégzés

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Előnyt jelent

Előny: precizitás, jó kapcsolatteremtő képesség, csapatjátékos attitűd

Feladatok

A klinikai vizsgálatok szervezésével foglalkozó cég általános irodai és klinikai vizsgálatokkal kapcsolatos adminisztrációs tevékenységének végzése, dokumentáció kezelése, az ügyvezető munkájának támogatása
Az általános irodai adminisztráció körében felmerülő feladatok ellátása
Rendszeres kapcsolattartás és együttműködés a bérszámfejtő és könyvelő partner(ekk)el, a cég megbízóival, ügyfelekkel
Havi elszámolások előkészítése, ellenőrzése, létszámnyilvántartás, állományi statisztikai létszám elkészítése, a jelenléti ívek vezetésének ellenőrzése
Jelenléti ívek, orvosi igazolások, táppénzes papírok, szabadság engedélyek és a bérszámfejtéshez kapcsolódó igazolások feldolgozása
Bejövő és kimenő számlák feldolgozásában közreműködés
Irodai kollégák munkájában való folyamatos közreműködés
Különböző adatbázisok, táblázatok összesítése, naprakészen tartása
Kapcsolattartás vizsgálóhelyekkel
Vizsgálói mappák összeállítása
Vizsgálati dokumentáció feltöltése web-alapú applikációba
full time és part time is betölthető a pozíció

mngbb21@gmail.com email címre küldött önéletrajzzal