Marketing asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budaörs (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 20.
Várható kezdés: 2020. november 23.

Vezető mezőgazdasági cég budaörsi központjába (jelenleg homeoffice) keressük új kollégánkat, részmunkaidőben, heti 30 órás foglalkoztatás.

Elvárások a jelölttel szemben

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • felsőfokú, szakirányú vagy kereskedelmi végzettség
  • képesség új program kezelésének elsajátítására
  • aktív angol nyelvtudás
  • excel magas fokú ismerete

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok

  • vevő hűségprogram felügyelete,
  • hűségprogram számlák ellenőrzése
  • ipad alkalmazás fejlesztésének segítése
  • bigdata adatok kezelés, nagy adatbázis elemzés

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a csajbok.alexandra@hsakft.hu e-mail címre.