Eladó, Pultos, Felszolgáló

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 20.
Várható kezdés: 2020. november 23.

Belvárosi üzletünkbe keresünk Eladó – Pultos - Felszolgáló munkakörünkbe új, lelkes csapattagokat!

Elvárások a jelölttel szemben

  • már érettségiztél, és van vendéglátóipari szakképesítésed
  • dolgozni szeretnél a munkahelyeden, és van benned kellő alázat, hogy a nálad tapasztaltabbaktól tanulni tudj
  • van legalább nyári- vagy iskolai kötelező gyakorlati tapasztalatod az állásban meghirdetett munkafolyamatokban
  • főállásban szeretnél dolgozni

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

  • üzlet nyitásának előkészítése
  • minőségi kiszolgálás biztosítása, vendégelégedettség fenntartása, kasszakezelés
  • kávékülönlegességek, italok, fagylaltkelyhek, tányérdesszertek receptúra szerinti elkészítése
  • felszolgálás
  • tortarendelések felvétele és kiadása
  • napi adminisztrációk kezelése
  • pult, vendégtér és a kapcsolódó területek tisztán- és rendben tartása, HACCP rendszer betartása
  • üzlet zárásával járó feladatok elvégzése
  • raktárkezelés
  • napi/heti leltárak készítése

Ha magadra ismertél, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a david@sugarshop.hu címre.