Junior Controller

Hirdetés feladója: Career Oppurtinities
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 23.
Várható kezdés: 2020. november 30.

Elvárások a jelölttel szemben

Haladó angol nyelvtudás
Excel program magas szintű ismerete
Felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági/statisztikai végzettség
3+ év könyvelőként vagy 1-3 és kontrollerként szerzett tapasztalat (termelő cégben szerzett tapasztalat előny)
Komplex gondolkodásmód, vállalkozások gazdasági folyamatainak átfogó ismerete.
Alapos, precíz munkavégzés

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Előnyt jelent

SAP R/3 és/vagy SAP SEM rendszer ismerete (FI,CO modul)
Német nyelvtudás
IBM Cognos rendszer ismerete
Mérlegképes könyvelő végzettség (akár IFRS vagy magyar)

Feladatok

Tapasztalt Controller kollégánk felügyelete alatt lehetőséged lesz átlátni és beletanulni a vállalatunk controlling rendszerébe, folyamataiba, valamint részt tudsz venni az anyavállalat előírásainak megfelelő IFRS jelentési folyamatokban is. (havi, negyedéves zárások, előrejelzések, tervezés, évzárás, adhoc riportok)
Ezenkívül feladataid közé tartozik majd az értékesítési és termelési csoportokkal való kapcsolattartás,
a könyvelésen való betanulás után helyettesítés,
valamint a regionális controlling-al történő együttműködés