Pénzügyi konzulens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 20.
Várható kezdés: 2020. november 23.
Bővítjük az Isys-on Kft. csapatát!

Pénzügyi konzulens (Business Analyst) lehetőség az Isys-on-nál:
Legyen szó müzli vagy gyógyszergyártásról, autó vagy nyomdaiparról, légkondi vagy repülő előállításról, az ISYS-ON csapata bármilyen üzleti folyamatra teljes körű és egyedi informatikai megoldást nyújt.

Érdekel, hogy néz ki egy vállalatirányítási rendszer a „másik oldalról”? Szeretnél belelátni a pénzügyi/számviteli/ adózási/kontrolling folyamatokba különböző vállalatoknál? Nem idegen számodra az a kifejezés, hogy tárgyi eszköz vagy készletérték? Átlátod a rendszer egészét és ügyfélközpontú vagy? Szuper!
Új csapattagunkat keressük, aki részese lehet az előttünk álló kihívásoknak!

Miért keresünk?
Folyamatosan bővülő cég vagyunk, rengeteg ügyféllel és megrendeléssel, ezért bővítjük a csapatot

Elvárások a jelölttel szemben

  • Támogató attitűdöt
  • Önállóságot és proaktivitást, nyitottságot
  • Határozott fellépés
  • Konfliktuskezelés
  • Precizitást
  • Kiemelkedő logikát és rendszerszemléletet
  • Kitűnő kommunikációs és prezentációs készséget
  • IT affinitást
  • ERP vagy könyvelő rendszerrel gyakorlati tapasztalatot
  • Megoldás-orientált szemléletmódot
  • Kiváló ügyfélkezelést
  • Főiskolai/egyetemi diplomát (pénzügy/számvitel)
  • Számviteli ismeretet
  • Legalább: 1-3 év tapasztalatot
  • Angol nyelvtudást
  • B kategóriás jogosítványt

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • termeléskönyvelésben szerzett tapasztalat
  • ha láttad már, hogyan működik egy termelő vagy kereskedő cég
  • ha van ERP/IT projekt bevezetési tapasztalatod

Feladatok

  • Ipari, kereskedelmi, szolgáltató közép és nagyvállalatok pénzügyi folyamatainak felmérése/ támogatása
  • ERP-hez kapcsolódó új megoldások kidolgozása és az oktatások megtartása
  • A rendszerbevezetések során a pénzügyi területhez kapcsolódó tanácsadói és dokumentációs feladatok ellátása
  • „Tolmácsolás” az ügyfél és a fejlesztők között
  • Részvétel új szoftverek/szoftverelemek funkcionális tervezésében és tesztelésében
  • Felhasználói konzultáció meglévő ügyfelekkel
  • Ügyfelektől beérkező bejelentések bevizsgálása/megoldása

Munkavégzés helye: XIII.kerület

Hol tudsz jelentkezni?
hr@isys-on.hu